[VIDEO] Primera: Bardhi s dva gola srušio Athletic i gotovo osigurao ostanak Levantea

Levanteu nedostaje samo dva boda za ostankom u ligi.

U posljednjoj utakmici 34. kola španjolske Primere Levante je gostovao na San Mamesu i pobijedio Athletic Bilbao nakon preokreta s 3:1, čime si je uvelike olakšao cilj ostanka u ligi ove sezone.

Već u osmoj minuti Raul Garcia pokupio je loptu na 25 metara i udarcem u same rašlje zabio za prednost Baska. Tri minute kasnije Boateng je pucao ravno u Arrizabalagu, kao i Coke tri minute kasnije, no u 42. minuti ni on ništa nije mogao. Iz odlično izvedenog slobodnog udarca Bardhi je izjednačio, a samo dvije minute kasnije isti igrač iz još jednog slobodnog udarca preokrenuo je rezultat.

U nastavku je domaćin pritiskao, Williams je u 66. minuti pucao zamalo pored gola, Raul Garcia u 75. minuti glavom je pogodio gredu, a pokušaj Susaete obranio je Oier. Konačnih 3:1 postavio je Morales nakon soloprodora i loba u 90. minuti. Gostima sada trebaju još samo dva boda iz posljednja četiri kola kako bi i teoretski osigurali ostanak u ligi i nagodinu.