[VIDEO] Primera: Betis nakon pobjede nad Realom deklasirao i Levante

Na Estadio Benito Villamarin Real Betis je sa čak 4:0 pobijedio Levante, preskočio madridski Real na ljestvici te skočio na peto mjesto španjolske Primere.

U prvom dijelu nismo gledali pretežito dobar nogomet, no domaćin je i u njemu dominirao. U 23. minuti Barragan je uposlio Leona, koji je pucao zamalo pored gola, a isti igrač četiri minute prije kraja ponovno je pucao pored gola. Na golove smo ipak morali čekati nastavak, a tada smo vidjeli pravu golijadu.

Prvo je u 47. minuti Sergio Leon centrirao, a Antonio Sanabria glavom zabio za prednost domaćina. Osam minuta kasnije već je 2:0. Guardado je dodao do Ruiza, koji je povukao loptu od sredine terena i nakon soloprodora povisio na 2:0. U 65. minuti Durmisi je prošao po lijevoj strani i prizemno centrirao, a Leon nakon asistencije upisao i pogodak, da bi konačnih 4:0 postavio Sanabria svojim drugim golom nakon lijepog dodavanja Ruiza u trećoj minuti sudačke nadoknade.