[VIDEO] Primera: Betis pobijedio Malagu i skočio na osmo mjesto

Momčad iz Seville pobjedom je zaključila novo kolo u Španjolskoj.

Posljednju utakmicu 16. kola španjolske Primere na La Roseladi su odigrali Malaga i Betis. Gosti iz Seville upisali su pobjedu od 2:0 i time sa 14. skočili na osmo mjesto. S druge strane, Malaga je i dalje ostala pretposljednja momčad lige.

U 17. minuti domaćin je imao najbolju priliku na utakmici, no Keko je pucao pored gola. Od tada, samo jedna momčad je stvarala prilike. Samo sedam minuta kasnije Joaquin je vidio nečuvanog Sergija Leona, koji je izbjegao zaleđe i doveo Betis u vodstvo. Do odmora je i sam Joaquin mogao zabiti, no pucao je ravno u Jimeneza.

U nastavku smo trebali čekati svega pet minuta da bi svjedočili rješenju pitanja pobjednika. Antonio Barragan je centrirao, a Victor Camarasa glavom postavio konačnih 2:0. Najveću priliku za smanjenje rezultata imao je Parra, koji je u 65. minuti pucao zamalo preko gola.