[VIDEO] Primera: Betis šokirao Bernabeu i u četvrtoj minuti sudačke nadoknade srušio Real!

Real Madrid ponovno je u novi ligaški susret ušao pod pritiskom Barcelone, koja je sinoćnjim deklasiranjem Eibara od čak 6:1, još jednom pobjegla na sedam bodova prednosti. Zinedine Zidane stoga je odlučio na teren poslati svoju najjaču momčad, svi osim ozljeđenog Karima Benzeme našli su se u prvih 11. No ni takva momčad nije uspjela pobijediti dvanaestoplasirani Betis, čak štoviše, gosti su upisali minimalnu 1:0 pobjedu.

Ujedno, ovo je bila i prva utakmica nove sezone Primere za Cristiana Ronalda, koji je bio suspendiran zbog crvenog kartona protiv Barcelone u Superkupu, a upravo je Portugalac imao prvu veću priliku, no njegov pokušaj izbijen je sa crte. Modrić se u 17. minuti sjurio u kazneni prostor, no pogodio je vanjski dio mreže, a pet minuta kasnije pucao je preko gola.

U 29. minuti Ronaldo je pucao ravno u Adana, a dvije minute kasnije Casemiro je glavom pucao pored gola bivšeg vratara Reala. Prvi udarac gostiju vidjeli smo u 34. minuti kada je Keylor Navas fantastičnom paradom obranio udarac Ruiza i izbio loptu u korner. Tri minute prije odmora Modrić je odličnom asistencijom pronašao Isca, kojemu Adan brani udarac i na predah se otišlo bez pogodaka.

U 51. minuti nastavak je otvorio Bale, koji je prizemno centrirao, a Ronaldo s osam metara pogodio osmi red tribina. Četiri minute kasnije Marcelo je ispao, a do lopte došao Guerrero, no pucao je preko gola. U 56. minuti Carvajal je pucao s tri metra, no otišlo je pored gola.

Devet minuta kasnije Adan je obranio i udarac Tonija Kroosa, a Ronaldo je u 74. minuti pucao visoko preko gola. Bale je samo minutu kasnije odlično pucao uz samu stativu, no Adan je i njegov udarac izbio u korner.

U posljednjim minutama Sanabria je postigao gol, koji je zbog zaleđa opravdano poništen, a ni pet minuta sudačke nadoknade nije pomoglo Realu da upiše pobjedu. Upravo suprotno, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade ukazao se Antonio Sanabria i nakon Barraganovog centaršuta srušio Real Madrid.

Kraljevi tako nakon pet kola i dalje ne znaju za pobjedu na Santiago Bernabeu u Primeri ove sezone i trenutno se nalaze na sedmom mjestu s osam bodova, sedam manje od prvoplasirane Barcelone.