[VIDEO] Primera: Betis svladao Gironu, kojoj su poništena čak tri gola!

Katalonci su zabili tri gola iz zaleđa.

U prvoj utakmici 32. kola španjolske Primere Real Betis je na gostovanju kod Girone upisao minimalnu, 1:0 pobjedu, kojom se učvrstio na petom mjestu s pet bodova više od šestoplasiranog Villarreala, ali i utakmicom više.

Već u petoj minuti Portu je pucao ravno u Gimeneza, a gostujući golman obranio je i udarac Nogue iz 13. minute. Na drugoj strani Ruiz se našao sam ispred Bona, no pucao je ravno u njega, a u 26. minuti Juanpe je doveo Gironu u vodstvo, no njegov gol je zbog zaleđa opravdano poništen. Deset minuta kasnije Joaquin je uposlio Lorena, koji lobom dovodi goste u prednost i na odmor se otišlo s minimalnim vodstvom Betisa.

U nastavku je Stuani zabio gol, no kao i njegovom suigraču Juanpeu u prvom dijelu, gol je poništen zbog zaleđa. Joaquin je na drugoj strani pucao zamalo preko gola iz slobodnog udarca u 71. minuti, da bi Stuani zabio još jedan gol, koji je također poništen zbog zaleđa pa je Betis upisao pobjedu.