[VIDEO] Primera: Betis u gostima pobijedio Levante

Primera, Levante, Real Betis, Leon

U posljednjoj utakmici 25. kola španjolske Primere Betis je s 2:0 u gostima pobijedio Levante i skočio na sedmo mjesto.

Već u osmoj minuti Mandi je imao lijepu priliku iz slobodnog udarca s 25 metara, no pucao je preko gola. Najbolju priliku za domaćina imao je Roger, koji je u 29. minuti pucao zamalo pored gola. Do kraja prvog dijela prilika nije bilo i na odmor se otišlo bez pogodaka.

U nastavku se igralo samo pred golom domaćih. U 54. minuti Joaquinov udarac u korner je izbio Oier, a nakon kornera obranio je i udarac Bartre glavom. Ipak, Chema je u pokušaju izbijanja lopte glavom zabio autogol za vodstvo gostiju.

15 minuta kasnije dolazi do rješenja pitanja pobjednika. Golman Adan fantastičnom loptom pronašao je Leona, koji izlazi sam pred Oiera i postavlja konačnih 2:0.