[VIDEO] Primera: Celta Vigo deklasirala Sevillu, Betis pobjedom do petog mjesta

Domaćini su popodne bili sigurni.

Odigrane su prve tri današnje utakmice 31. kola španjolske Primere, a domaćini su upisali tri uvjerljive pobjede.

Alaves je na domaćem terenu s 2:0 pobijedio Getafe. Laguardia je nakon El Haddadijevog centaršuta iz slobodnog udarca u 48. minuti donio prednost domaćinu, da bi i sam bivši igrač Barcelone nakon centaršuta Šveđanina Guidettija u 75. minuti postavio konačnih 2:0.

Celta Vigo deklasirala je Sevillu s visokih 4:0, a igrač utakmice bio je Iago Aspas, koji je postigao hat-trick. U 38. minuti Arana je autogolom doveo domaćine u vodstvo, a tada se ukazao Aspas i s tri pogotka dokrajčio Sevillu, kojoj europska sezona nagodinu sve više izmiče.

Betis je s 2:0 bio bolji od Eibara i zadržao visoko peto mjesto. Leon je doveo domaćina u vodstvo nakon što se našao sam pred gostujućim golmanom u 21. minuti, a pobjedu je autogolom potvrdio Arbilla u 50. minuti.