[VIDEO] Primera: Celta Vigo i Girona remizirali u utakmici sa šest golova

Sedmo kolo španjolske Primere na Balaidosu su otvorili Celta Vigo i Girona. Domaća momčad vodila je, gubila, ponovno preokrenula, ali gosti se kući vraćaju s bodom, završilo je 3:3.

Već u osmoj minuti Daniel Wass je centrirao, a Pione Sisto zabio za prednost Celte. Samo dvije minute kasnije Mojica je s lijeve strane centrirao, a Portu izjednačio. U 14. minuti Girona dolazi do preokreta. Nakon slobodnog udarca Juanpe je povratnom loptom glavom pronašao Stuanija, koji glavom uz pomoć stative zabija za 2:1. Samo dvije minute kasnije domaćini su izjednačili. Jozabed je pronašao Maxi Gomeza, koji se neobjašnjivo našao sam između trojice gostujućih stopera i zabio za 2:2.

Girona je bila nešto bolja momčad u nastavku, no Celta je bila ta koja je ponovno povela. Igrala se 76. minuta kada je Daniel Wass fantastično izvedenim slobodnim udarcem s preko 25 metara zabio za 3:2. Ipak, četiri minute prije kraja nakon jedne svijeće u kaznenom prostoru, Juanpe je postavio konačnih 3:3 i donio bod gostima.