[VIDEO] Primera: Celta Vigo šokirala Atletico, Kalinić debitirao za Madriđane

Nikola neće po dobrome pamtiti derbi.

Atletico Madrid u trećem kolu španjolske Primere doživio je i prvi poraz. Momčad Diego Simeonea gostovala je na Balaidosu i pred 19 013 gledatelja izgubila od Celte Vigo 2:0.

Iako su Rojiblancosi imali potpunu dominaciju u prvom dijelu, od osam udaraca nijedan nije išao u okvir gola, dok je domaćin uputio tek tri udarca, također neprecizna. U prvoj minuti nastavka, točnije 43. sekundi, Gomez je iskoristio klizanje Godina te zabio za 1:0, da bi isti igrač samo šest minuta kasnije centrirao za Iago Aspasa, koji je glavom povisio na 2:0.

Argentinski stručnjak odmah nakon drugog primljenog gola u 56. minuti je odlučio uvesti Lemara i Nikolu Kalinića, no ni njih dvojica nisu ništa uspjeli napraviti, pogotovo nakon crvenog kartona Savića. Atletico je završio utakmicu bez ijednog udarca u okvir gola.