[VIDEO] Primera: Četiri gola Griezmanna, Eibar srušio Villarreal

Francuz je odigrao utakmicu života.

Odigrane su posljednje današnje dvije utakmice 26. kola španjolske Primere, u kojima su domaćini upisali pobjede.

Atletico Madrid je sa 4:0 deklasirao Leganes, a igrač utakmice bio je Antoine Griezmann, koji je postigao sva četiri pogotka. Već u 26. minuti Koke je fenomenalnom loptom pronašao Francuza, koji zabija za 1:0. U 35. minuti Antoine iz slobodnog udarca povisuje na 2:0, Filipe Luis mu je centrirao u 56. minuti, a Griezmann je glavom zabio za 3:0, da bi konačnih 4:0 postavio nakon Costinog centaršuta poluvolejom u 67. minuti. Šime Vrsaljko cijeli susret proveo je na klupi.

U drugoj utakmici Eibar je s minimalnih 1:0 pobijedio Villarreal. Jedini gol zabio je Kike nakon Pedro Leonove lopte uz pomoć stative u 16. minuti.