[VIDEO] Primera: Čop s Valladolidom poražen u posljednjoj sekundi, Getafe do pobjede usred Seville!

Veliku senzaciju priredili su nogometaši Getafea.

Četiri nedjeljne utakmice četvrtog kola španjolske Primere su iza nas, a postignuto je svega pet pogodaka.

Villarreal je u predgrađu Madrida gostovao kod Leganesa i slavio s minimalnih 1:0. Pogodak odluke postigao je Kolumbijac Carlos Bacca u 65. minuti nakon centaršuta Layuna iz slobodnog udarca, a vrijedi spomenuti kako je prethodno Carrillo propustio najstrožu kaznu.

I Espanyol je slavio s minimalnih 1:0 i to na svom RCDE Stadium protiv Levantea pogotkom Garcije s ruba kaznenog prostora u 52. minuti.

Real Valladolid došao je i do drugog poraza u četiri kola, ovaj put na Estadio Jose Zorrilla izgubio je od Alavesa. Jedini gol za prvu pobjedu u sezoni postigao je Ibai Gomez u 93. minuti nakon asistencije Jonyja, a Duje Čop u igru je ušao u 63. minuti.

U posljednjoj utakmici dana Sevilla je na Estadio Ramon Sanchez-Pizjuan ugostila Getafe i senzacionalno izgubila 2:0. Već u trećoj minuti Molina je odličnom dubinskom loptom pronašao Angela, koji je izbjegao zaleđe i zabio za prednost, da bi isti igrač u 38. minuti iskoristio pogrešku domaće obrane i postavio konačnih 2:0. Ovom pobjedom momčad iz Madrida skočila je na peto mjesto, dok je Sevilla pala na 11. poziciju.