[VIDEO] Primera: Deportivo u golijadi pobijedio Malagu

Otvoreno je novo kolo španjolskog prvenstva.

Derbijem začelja između Deportiva i Malage otvoreno je 31. kolo španjolske Primere. Deportivo je pobijedio s minimalnih 3:2 te se približio sigurnoj zoni na samo pet bodova zaostatka.

Već u šestoj minuti domaćin je poveo pogotkom Pereza iz kaznenog udarca, no četiri minute prije kraja prvog dijela Miquel je izveo korner, a Diego Rolan izjednačio. Adrian je u 70. minuti vratio vodstvo domaćina nakon prizemnog centaršuta Mosquere, no samo tri minute kasnije Rolan svojim drugim golom ponovno izjednačuje. Ipak, pet minuta prije kraja Borja je dodao do Adriana, koji donosi izuzetno bitnu pobjedu domaćinu na Riazoru.