[VIDEO] Primera: Derbi Valencije i Atletica završio bez pobjednika, Sevilla zasjela na vrh!

Odigrane su još dvije utakmice trećeg kola španjolske Primere. U velikom derbiju nismo vidjeli golove, dok je Sevilla upisala bitnu pobjedu.

Veliki dvoboj između petoplasirane Valencije i šestoplasiranog Atletico Madrida u trećem kolu španjolske Primere nije opravdao očekivanja, budući da je završio bez pogodaka, 0:0.

Rojiblancosi su bili daleko bolji, imali i više udaraca i veći posjed lopte, dok Šišmiši nisu uputili nijedan udarac u okvir gola. Najbolju priliku u prvom dijelu imao je Luciano Vietto, koji je u 33. minuti pucao zamalo preko gola, dok je u 63. minuti priliku utakmice imao Nicolas Gaitan, no njegov udarac, koji je išao u sami kut, krajnjim naporom Neto je izbio u korner.

U drugom susretu Sevilla je s 3:0 pobijedila Eibar. Gledatelji na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan u 47. minuti vidjeli su prvi gol, kada je Nolito s lijeve strane prizemno centrirao, a Ganso donio Sevilli vodstvo. Privremeni skok na prvo mjesto potvrdio je Ben Yedder, koji je 14 minuta prije kraja iskoristio centaršut Sarabije i povisio na 2:0. Konačnih 3:0 u posljednjim sekundama postavio je Nolito.