[VIDEO] Primera: Domaće pobjede Eibara i Las Palmasa

Odigrane su posljednje dvije današnje utakmice u Španjolskoj.

Odigrane su i posljednje dvije današnje utakmice 14. kola španjolske Primere u kojima smo vidjeli dvije pobjede domaćina.

Eibar je pobjedom nad Espanyolom od 3:1 skočio na 13. mjesto. Poveli su domaći već u devetoj minuti. Arbilla je iz slobodnog udarca pogodio gredu, a na loptu je natrčao Garcia Kike i zabio za 1:0. Alejo je u 38. minuti povisio rezultat nakon sjajne dubinske asistencije Sergi Enricha, a Jordan je u 69. minuti iz kaznenog udarca zabio za 3:0. Sergi Enrich je uspio postići i autogol u 79. minuti te tako postaviti konačnih 3:1.

U drugom susretu Las Palmas je s minimalnih 1:0 pobijedio Betis i došao na 18. mjesto. Gol vrijedan tri boda zabio je Calleri, koji je lijepo izbjegao zamku za zaleđe i iskoristio dodavanje Placeresa za pobjedu. U drugoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela Amat je dobio i drugi žuti karton pa je domaćin preostale dvije minute sudačke nadoknade igrao s igračem više.