[VIDEO] Primera: Domaće pobjede Real Sociedada i Real Betisa

Odigrane su prve dvije utakmice drugog kola španjolske Primere, u kojima smo vidjeli dvije pobjede domaćina.

U prvoj utakmici dana Real Sociedad uvjerljivo je slavio protiv Villarreala, završilo je 3:0. U 25. minuti Willian Jose iskoristio je gužvu nakon kornera i zabio za 1:0, da bi svega devet minuta kasnije Navas povratnom loptom pronašao Prieta, koji povisuje na 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Juanmi lobom nakon odlične dubinske lopte u 45. minuti.

U drugom susretu Real Betis je nakon poraza u prvom kolu od Barcelone htio upisati prvu pobjedu, što je i uspio, s 2.1 svladao je Celtu iz Viga. Gosti su poveli već u desetoj minuti kada je Gonzalez nakon kornera Wassa glavom zabio za 1:0. Ipak, prvi gol u novoj sezoni za momčad Betisa zabio je Leon, koji je u 31. minuti iskoristio centaršut Guardada i glavom postavio izjednačio na 1:1, da bi Feddal u 77. minuti glavom nakon kornera Guardada donio sva tri boda momčadi iz Seville.