[VIDEO] Primera: Duje Čop s Valladolidom do prve pobjede u sezoni, Alaves i Getafe remizirali

Duje je konačno došao do pobjede.

Odigrane su prve dvije današnje utakmice šestog kola španjolske Primere.

U prvoj utakmici Alaves i Getafe remizirali su 1:1. Devet minuta prije kraja Mata je uposlio Molinu, koji je odličnim golom doveo goste u vodstvo, da bi Navarro u drugoj minuti sudačke nadoknade s desne strane centrirao, a Calleri glavom donio bod Alavesu.

U drugoj utakmici Duje Čop igrao je do 75. minute u pobjedi svog Valladolida nad Levanteom 2:1. Poveli su gosti preko Postiga glavom nakon kornera, da bi u 50. minuti Toni centrirao, a Unal glavom izjednačio. Nakon crvenog kartona Vukčevića, domaći su došli do preokreta i pobjede, a strijelac je bio Nacho nakon kornera Michela.