[VIDEO] Primera: Eibar deklasirao Betis na Ipurui

Čak pet pogodaka završilo je u mreži gostiju.

U posljednjoj utakmici 12. kola španjolske Primere Eibar je lakše od očekivanog na Ipurui s 5:0 deklasirao Real Betis.

Već u šestoj minuti Amat je nespretno skrenuo loptu u vlastitu mrežu za vodstvo domaćina, a nakon pola sata igre Junca je s lijeve strane centrirao, a Escalante glavom povisio na 2:0. U 54. minuti Sergio Leon s ruba kaznenog prostora pucao je pored gola i to je ujedno bila najbolja gostujuća prilika na susretu.

Samo minutu kasnije Mandi je zaradio izravni crveni karton od strane Gonzalez Gonzaleza, koji je pokazao i na bijelu točku, a siguran izvođač bio je Charles i zabio za 3:0.

U 66. minuti Alejo je zamalo pucao pored gola, no pet minuta kasnije Charles je svojim drugim pogotkom zabio za 4:0 nakon prizemnog centaršuta Aleja.

Konačnih 5:0 postavio je Sergi Enrich nakon povratne lopte Cape deset minuta prije kraja.