[VIDEO] Primera: Eibar deklasirao Sevillu, Betis šokirao Villarreal

Iznenađujuće rezultate vidjeli smo u današnjim dvobojima.

Nastavilo se 22. kolo španjolske Primere, a odigrane su dvije utakmice popodnevnog dijela u kojima smo vidjeli velika iznenađenja.

Eibar je na Ipurui s nevjerojatnih 5:1 deklasirao Sevillu. Već u 37. sekundi Kike je probio lijevu stranu i ispod same grede zabio za vodstvo domaćina. Fabio Orellana je u 17. minuti iskoristio centaršut Diaza i povisio na 2:0, no samo četiri minute kasnije Sarabia je iz kaznenog udarca smanjio na 2:1. No, u 32. minuti Diaz je upisao novu asistenciju, ovaj put iz kornera, a Ramis glavom zabio za 3:1. Orellana je u 61. minuti svojim drugim pogotkom povisio na 4:1, a konačnih 5:1 postavio je Arbilla u 83. minuti iz odlično izvedenog slobodnog udarca.

U drugoj utakmici Betis je s 2:1 pobijedio Villarreal. Već u 31. minuti Bonera je zaradio izravni crveni karton, što je Moron iskoristio i u drugoj minuti sudačke nadoknade nakon Ruizove lopte s preko 20 metara zabio za 1:0. Isti igrač u 65. minuti povisio je na 2:0, a Carlos Bacca iz kaznenog udarca deset minuta prije kraja samo je uspio smanjiti na konačnih 2:1.

Primera, 22. kolo:

Eibar 5:1 Sevilla (Kike 1., Orellana 17., 61., Ramis 32., Arbilla 83. / 21. – 11m Sarabia)

Real Betis 2:1 Villarreal (Moron 45+2., 65. / 80. – 11m Bacca)