[VIDEO] Primera: Eibar minimalno slavio protiv Leganesa

Nakon odličnog starta sezone, situacija za Leganes naglo se preokrenula. Već drugu utakmicu zaredom upisali su poraz, ovaj put koban je bio Eibar. U četvrtom kolu španjolske Primere završilo je minimalnih 1:0.

Gosti su bili podređeni veći dio susreta i uputili svega dva udarca u okvir, od kojih je jedan bio u 24. minuti, no slabašni pokušaj Ramosa iz daljine uhvatio je Dmitrović. Osam minuta kasnije Dani Garcia za domaće pucao je preko gola, a do kraja prvog dijela pucali su i Kike i Enrich, no siguran je na vratima bio Cuellar i na odmor se otišlo bez pogodaka.

Jedan trenutak nepažnje u nastavku bio je dovoljan da domaćin dođe do pobjede. Inui je u 53. minuti s lijeve strane centrirao, a Galvez neobjašnjivo nadskočio dvojicu gostujućih stopera i donio pobjedu Eibaru.