[VIDEO] Primera: El Haddadi srušio Deportivo, Valencia nakon preokreta pobijedila Malagu

Favoriti su upisali minimalne pobjede.

Odigrane su posljednje dvije današnje utakmice 24. kola španjolske Primere, a favoriti nisu imali problema.

Alaves je ostavio Deportivo La Corunu na pretposljednjem mjestu minimalnom, 1:0 pobjedom. Gol odluke postigao je igrač Barcelone na posudbi u Alavesu, Munir El Haddadi, nakon upošljavanja Alfonsa prekrasnim pogotkom s preko 20 metara.

U drugoj utakmici Valencia je nakon preokreta srušila posljednjeplasiranu Malagu 2:1. Poveli su domaćini pogotkom Ideye u 27. minuti nakon kornera Recia, no nakon identične situacije deset minuta prije kraja Parejo je centrirao, a Coquelin izjednačio. U 84. minuti Miguel je dobio izravni crveni karton jer je skrivio kazneni udarac, što Dani Parejo koristi i donosi Šišmišima bitnu pobjedu.