[VIDEO] Primera: Espanyol i Deportivo pobjedama zaključili deseto kolo

Odigrane su posljednje dvije utakmice desetog kola španjolske Primere, u kojima smo vidjeli dvije očekivane pobjede favorita.

Espanyol je u Barceloni s minimalnih 1:0 pobijedio Real Betis. Jedini gol pao je u 55. minuti kada je Pablo Piatti centrirao, a Gerard Moreno odlično primio loptu i poluvolejom zabio svoj četvrti ligaški pogodak ove sezone te donio pobjedu domaćinu.

U drugoj utakmici Deportivo se s Kanarskih Otoka vraća s velikom 3:1 pobjedom nad Las Palmasom. Već u sedmoj minuti Viera je primio loptu od Remyja i probio desnu stranu te zabio za vodstvo Kanarinaca. Međutim, u 36. minuti Cartabia je s desne strane centrirao, a Celso Borges glavom izjednačio, dok je preokret došao u nastavku. Prvo je Borges svojim drugim golom glavom u 54. minuti preokrenuo rezultat, da bi Lucas Perez iz kaznenog udarca u 69. minuti postavio konačnih 3:1.