[VIDEO] Primera: Espanyol minimalnom pobjedom srušio Getafe

Završena je i posljednja utakmica 13. kola.

Posljednju utakmicu 13. kola španjolske Primere odigrali su Espanyol i Getafe. Na RCDE Stadium u Barceloni Espanyol je upisao minimalnu, 1:0 pobjedu, kojom je skočio na 13. mjesto.

Nismo gledali pretjerano uzbudljiv nogomet u prvom dijelu, u kojemu je Espanyol ipak bio bliži pogotku. U sedmoj minuti Caricol je nakon soloprodora pucao ravno u Guaitu, a tri minute kasnije Hermoso je glavom pogodio gredu. Jedinu gostujuću priliku imao je Molina, koji je prevario Lopeza, no Hermoso je sa crte izbio loptu u korner i na odmor se otišlo bez pogodaka.

Ipak, u nastavku domaćin dolazi do pobjede u 54. minuti. Slobodni udarac izveo je Piatti, a Moreno glavom spretno zabio za pobjedu. Do kraja susreta ozbiljnijih prilika nije bilo i završilo je 1:0.