[VIDEO] Primera: Espanyol skočio na drugo mjesto, Valladolid pobjedom gurnuo Real izvan mjesta koje vode u Europu!

Kraljevi su sve udaljeniji od vrha.

Odigrane su današnje utakmice devetog kola španjolske Primere, a zadovoljniji mogu biti gostujući nogometaši.

Rayo Vallecano izgubio je od Getafea 2:1, a svi golovi pali su u drugom dijelu. Foulquier je doveo Madriđane u prednost u 63. minuti, a samo četiri minute kasnije Akieme je povisio iz kaznenog udarca. Konačnih 2:1 postavio je De Tomas u 73. minuti.

Athletic Bilbao se sa gostovanja kod Eibara vraća s bodom, završilo je 1:1. Na Ipurui su domaći došli u vodstvo golom Charlesa s bijele točke, a samo četiri minute kasnije Inaki Williams donio je bod Baskima.

Espanyol je na krilima dvostrukog strijelca Iglesiasa pobijedio Huescu 2:0 i skočio na drugo mjesto, dok je pogotkom Antonita iz 35. minute Real Valladolid zauzeo šestu poziciju i preskočio Real, koji je ostao na sedmom mjestu.