[VIDEO] Primera: Espanyol srušio Malagu i nanio joj treći uzastopni poraz

Momčad Malage u sve je težoj krizi.

U posljednjoj utakmici 18. kola španjolske Primere Malaga je doživjela i treći uzastopni poraz. Espanyol je s minimalnih 1:0 pobijedio i skočio na 14. mjesto.

Jedini gol gledatelji na La Roseladi vidjeli su već u šestoj minuti. Nakon centaršuta Garcia je glavom povratnom loptom pronašao Sergi Dardera, koji je donio gostima iz Barcelone pobjedu. Domaćin je odgovorio preko En Nesiryja, koji puca pored gola, baš kao i Castro u 11. minuti. Unatoč boljim prilikama i većem posjedu lopte domaćina, gosti na odmor odlaze s prednošću.

U nastavku je domaćin i dalje dominirao. Pucali su Juanpi, Rosales i Baston, no Lopez je bio nesavladiv. U konačnici, gosti mogu biti presretni pobjedom, jer je Malaga bila kud i kamo bolji protivnik.