[VIDEO] Primera: Fantastičan pogodak Halilovića u remiju Las Palmasa

Kanarinci su unatoč Alenovom golu ostali predzadnji.

Prvu današnju utakmicu 29. kola španjolske Primere na Riazoru su odigrali Deportivo La Coruna i Las Palmas. Susret je završio neodlučeno, 1:1, a bod gostima donio je hrvatski reprezentativac Alen Halilović.

U derbiju začelja Alen je već u trećoj minuti doveo Kanarince u vodstvo. Prošao je po desnoj strani i s vrha kaznenog prostora zabio u suprotni kut za 1:0. Imao je Halilović veliku priliku samo četiri minute kasnije, no s preko 20 metara pucao je zamalo pored gola. Ispostavilo se na kraju, da je to vrlo vjerojatno koštalo goste pobjede.

Naime, u 22. minuti Perez je izveo korner, a Albentosa glavom izjednačio. Mogao je Andone nakon Juanfranovog upošljavanja preokrenuti rezultat, no pucao je pored gola, baš kao i u 30. minuti pa se na odmor otišlo s neodlučenih 1:1.

U nastavku Perez je u 54. minuti pogodio gredu, a isti igrač osam minuta prije kraja pucao je preko gola. Do kraja susreta Deportivo je pritiskao, ali bez uspjeha pa je susret završio 1:1. Ovim rezultatom najviše može biti zadovoljan Levante, koji je jučerašnjom pobjedom nad Eibarom još više odmaknuo ovim dvjema momčadima.