[VIDEO] Primera: Getafe nadigrao i deklasirao Celtu

Zaključeno je još jedno kolo španjolskog nogometa.

Posljednju utakmicu 24. kola španjolske Primere na Coliseum Alfonso Perez odigrali su Getafe i Celta Vigo, a domaćin je 3:0 pobjedom preskočio Andalužane i skočio na deveto mjesto.

U 35. minuti igre Fajr je pucao u sami kut, no Blanco je izbio loptu u korner. Ipak, samo dvije minute kasnije Angel je nakon soloprodora pucao, a lopta se odbila od gostujućeg braniča i završila u mreži. Nastavak je u 51. minuti otvorio Molina fantastičnim pogotkom za 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Angel svojim drugim pogotkom uz samu gredu pet minuta prije kraja.