[VIDEO] Primera: Getafe do sigurne pobjede, Leganes šokirao Real Sociedad

Započelo je novo kolo.

Drugo kolo španjolskog prvenstva započelo je s dvije utakmice, a u jednoj smo vidjeli veliko iznenađenje.

Getafe je u Madridu s 2:0 bio bolji od Eibara. Poveli su domaćini preko Angela, koji je iskoristio dodavanje Mate i s ruba kaznenog prostora zabio za 1:0. Konačan rezultat postavio je Molina u posljednjoj minuti te time donio prvu pobjedu svojoj momčadi ove sezone.

U drugoj utakmici Real Sociedad je samo remizirao s Leganesom 2:2, ali i skočio na vrh Primere. Poveli su gosti već u 11. minuti kada je Zaldua prizemno centrirao, a Zurutuza zabio za 1:0. Samo šest minuta kasnije bivši igrač Reala Asier Illarramendi povisio je na 2:0 odličnim volejom, no tada se madridska momčad probudilaEl Zhar je nakon dodavanja bivšeg igrača Barcelone B Gumbaua smanjio na 2:1, da bi isti igrač u 88. minuti izjednačio i donio prvi bod svojoj momčadi u novoj sezoni.