[VIDEO] Primera: Girona na domaćem terenu srušila Deportivo

Katalonci su upisali veliku pobjedu.

U prvoj utakmici 28. kola španjolske Primere Girona je u Kataloniji s 2:0 pobijedila Deportivo La Corunu.

Svi najbitniji dijelovi susreta dogodili su se u prvih sat vremena igre. U 21. minuti Espinosa je pucao ravno u Rubena, no u nastavku akcije do lopte je došao Stuani i zabio za prednost domaćina. Nogue je u 33. minuti mogao povisiti rezultat, no dalekometni udarac s lakoćom je obranio Ruben i na odmor se otišlo s minimalnih 1:0. Konačan rezultat postavio je Juanpe, koji je nakon slobodnog udarca Granella u 57. minuti glavom postavio konačnih 2:0.