[VIDEO] Primera: Girona nakon drame nanijela prvi poraz Celti ove sezone

Velika pobjeda Katalonaca.

Posljednju utakmicu četvrtog kola španjolske Primere u Kataloniji su odigrali Girona i Celta Vigo, a domaćini su 3:2 pobjedom skočili na šesto mjesto te nanijeli prvi poraz trećeplasiranoj momčadi lige.

Poveli su domaćini već u 22. minuti. Aday je centrirao, a Stuani glavom zabio za prednost. No, samo 12 minuta kasnije Iago Aspas je odlično izvedenim udarcem izjednačio. Granell je u 37. minuti izveo korner, a Alcala glavom vratio prednost Gironi, koju je udvostručio Stuani svojim drugim pogotkom nakon Porrovog upošljavanja u 56. minuti. Tri minute prije kraja Lobotka je centrirao, a Boufal odličnim poluvolejom smanjio prednost Girone, no nakon drugog žutog kartona Cabrala, Celta nije uspjela stići do izjednačenja.