[VIDEO] Primera: Girona srušila Villarreal, Čop igrao u remiju Valladolida

Iznenađujućim rezultatima započelo je treće kolo.

Treće kolo španjolske Primere započelo je s tri iznenađujuća rezultata. Getafe i Valladolid u ranije odigranom susretu remizirali su bez pogodaka, a za goste Duje Čop u igru je ušao u 70. minuti.

Girona je u gostima šokirala Villarreal i na La Ceramici pobijedila 1:0. Gol vrijedan pobjede zabio je Urugvajac Stuani nakon odlične polukontre i lopte Garcije u 54. minuti.

Eibar je došao do prve pobjede u sezoni i to nad favoriziranim Real Sociedadom. Iako su gosti poveli golom Josea iz kaznenog udarca, u 26. minuti Cardona je prvo nakon prizemnog centaršuta Arbille izjednačio, da bi Charles u prvoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela nakon Jordanovog centaršuta glavom zabio za pobjedu.