[VIDEO] Primera: Griezmann srušio Malagu, Alaves šokirao Villarreal

Rojiblancosi su ostali u priključku iza vodeće Barcelone.

Dvije utakmice 23. kola španjolske Primere su iza nas, a dvije momčadi upisale su minimalne pobjede.

Atletico Madrid na gostovanju u Malagi pobijedio je 1:0. Jedini gol vidjeli smo već u 38. sekundi kada se Antoine Griezmann najbolje snašao u kaznenom prostoru i lobom zabio za pobjedu. Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta i zaradio žuti karton.

U drugoj, ranije odigranoj utakmici, Alaves je na El Madrigalu s 2:1 bio bolji od Villarreala. Poveli su gosti preko Elyja, koji je zabio gol glavom nakon gužve iz kornera. U 71. minuti Šveđanin Guidetti odličnom loptom pronašao je Ibaija, koji povisuje na 2:0, a do kraja susreta Bacca je samo uspio smanjiti na konačnih 2:1.