[VIDEO] Primera: Halilović zatresao gredu i upisao asistenciju u pobjedi Las Palmasa

U posljednjem susretu trećeg kola španjolske Primere Las Palmas je na gostovanju kod Malage pobijedio 3:1 i upisao prve bodove u ovoj sezoni.

Na La Roseladi domaćin je bolje otvorio susret, pucali su Baston i Rosales, no Chichizola je obranio njihove pokušaje. Gosti su do prve prilike došli u 20. minuti kada je Calleri pucao visoko preko gola. Ipak, na samom kraju prvog dijela Kanarinci su poveli. Alen Halilović uputio je prizeman centaršut, a Viera udarcem uz pomoć stative doveo goste do prednosti.

Međutim, već u trećoj minuti nastavka Recio je izveo slobodni udarac, a Gonzalez glavom, također uz pomoć stative, izjednačio. Halilović je mogao vratiti Las Palmas u prednost, no u 63. minuti je pogodio gredu. Ipak, šest minuta kasnije Michel Macedo je sjajnom loptom pronašao Callerija, koji je izbjegao zaleđe i udarcem pod samu gredu donio pobjedu gostima.

Alen Halilović iz igre je izašao u 64. minuti, a umjesto njega ušao je Loic Remy. I upravo on je minutu prije kraja nakon povratne lopte Castellana postavio konačnih 3:1. Tako je 22 697 gledatelja vidjelo i treći uzastopni poraz Malage, koja se sada nalazi na pretposljednjem, 19. mjestu prvoligaške ljestvice.