[VIDEO] Primera: Isco zamijenio Modrića pa donio bod Realu, Valencia remizirala s Betisom

Kraljevi su upisali prvi remi u sezoni.

Madridski Real upisao je prvi kiks u ovosezonskoj španjolskoj Primeri. U susretu četvrtog kola Kraljevski klub gostovao je na San Mamesu i remizirao s Athletic Bilbaom 1:1.

Thibaut Courtois u 23. minuti izveo je prvu intervenciju na golu madridskog kluba nakon udarca Ikera Muniaina, da bi na drugoj strani sedam minuta kasnije Simon odlično obranio udarac Asensija. Ipak, u 32. minuti Iker Muniain iskoristio je prizemni centaršut Inaki Williamsa i zabio za vodstvo Baska, kojim se otišlo i na odmor. Mogli su domaćini i povisiti prednost u 36. minuti, no pogodak Raula Garcije poništen je zbog zaleđa.

Sergio Ramos propustio je ogromnu priliku u 61. minuti kada je krajnjim naporom Simon izbio loptu u korner, a u istoj minuti neprimjetni Luka Modrić izašao je iz igre. Njega je zamijenio Isco i samo tri minute kasnije opravdao svoj ulazak. Savršenu dugačku loptu poslao je Gareth Bale, a Isco glavom izjednačio na 1:1. U 73. minuti Sergio Ramos je iz slobodnog udarca pucao visoko preko gola, što je bila posljednja prava prilika na utakmici te je završilo podjelom bodova.

Athletic Bilbao (4-2-3-1)

Simon – de Marcos, Alvarez, Martinez, Berchiche – D. Garcia, R. Garcia – Muniain (32.) (Capa 54′), Susaeta, Benat (Rico 81′) – Williams (San Jose 76′)

Real Madrid (4-3-3)

Courtois – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Ceballos (Casemiro 46′), Kroos, Modrić (Isco 61′, 64.) – Bale (Vazquez 75′), Benzema, Asensio

Vrijedi spomenuti i kako je u ranije odigranom susretu Valencia samo remizirala protiv Betisa bez pogodaka, 0:0.