[VIDEO] Primera: Kalinić s Atleticom remizirao protiv Villarreala, Valenciji samo bod

Dva identična remija u Španjolskoj.

Odigrane su još dvije današnje utakmice devetog kola španjolske Primere u kojima smo vidjeli dva identična remija.

Valencia je ugostila Leganes i remizirala 1:1. Bivši igrač Barcelone Gumbau doveo je goste u vodstvo golom iz kaznenog udarca, da bi pet minuta prije kraja Dani Parejo pronašao Gayu, koji donosi bod Šišmišima.

Ni Atletico Madrid nije uspio pobijediti, na de la Ceramici je remizirao protiv Villarreala 1:1. Iako je Rojiblancose u vodstvo doveo Filipe Luis glavom u 51. minuti nakon slobodnog udarca, 14 minuta kasnije Alfonso je s lijeve strane prizemno centrirao, a Mario Gaspar donio bod Žutoj podmornici. Nikola Kalinić odigrao je prvih 45 minuta.