[VIDEO] Primera: Las Palmas šokirao Valenciju, Villarreal siguran

Šišmiši su upisali još jedan poraz.

Odigrane su i preostale dvije današnje utakmice 20. kola španjolske Primere u kojima smo vidjeli dvije domaće pobjede.

Villarreal je na de la Ceramica s 2:1 pobijedio Levante. Manu Trigueros u 26. minuti je iz kaznenog udarca doveo Žutu podmornicu u vodstvo, da bi Rus Denis Cheryshev nakon prizemnog centaršuta Unala povisio na 2:0. Za Levante je Roger samo uspio u četvrtoj minuti sudačke nadoknade iz kaznenog udarca.

U drugoj utakmici dana ogromnu senzaciju priredio je Las Palmas. Pretposljednja ligaška momčad s 2:1 je pobijedila Valenciju, koja je susret završila s dva igrača manje. Poveli su Šišmiši u 20. minuti kada je Santi Mina glavom zabio gol nakon kornera Nacha. 15 minuta kasnije Calleri je prsima spustio loptu za Vieru, koji izjednačuje, da bi sam Calleri iz kaznenog udarca u 53. minuti donio pobjedu Kanarincima. Prilikom starta za najstrožu kaznu drugi žuti karton zaradio je Gabriel, da bi Vezo tri minute prije kraja također dobio crveni karton.