[VIDEO] Primera: Levante nanio Real Sociedadu drugi uzastopni poraz

Odigrane su i posljednje tri utakmice petog kola španjolske Primere, u kojima smo vidjeli dva remija i pet pogodaka.

Villarreal i Espanyol remizirali su bez pogodaka, a Celta Vigo sa Getafeom je također podijelila bodove, završilo je 1:1. U 25. minuti Hugo Mallo je glavom spustio loptu za Maxi Gomeza, koji je doveo Andalužane u vodstvo. Ipak, četiri minuta prije kraja odličnom dubinskom loptom Guerrero je pronašao Rodrigueza, koji je donio bod momčadi iz Madrida.

U posljednjem susretu ovog kola Levante je na domaćem terenu s 3:0 deklasirao Real Sociedad i skočio na peto mjesto. U 45. minuti Morales je s desne strane centrirao, a Chema eurovolejom zabio za 1:0. Sami Morales iz kaznenog udarca 15 minuta prije kraja povisio je na 2:0, a konačni rezultat postavio je Bardhi iz slobodnog udarca minutu prije kraja, nakon što je zbog prekršaja Diego Llorente pocrvenio.