[VIDEO] Primera: Levante pobijedio Leganes u borbi za 16. mjesto

Zaključeno je još jedno nogometno kolo u španjolskoj ligi.

Utakmicom između Leganesa i Levantea u predgrađu Madrida zaključeno je 36. kolo španjolske Primere. Gosti su pobijedili 3:0 i učvrstili se na 16. mjestu.

7 832 gledatelja sve pogotke vidjelo je u nastavku utakmice. Prvo je u 55. minuti Jason centrirao, a Jose Morales pod samu gredu zabio za 1:0. Samo dvije minute kasnije izravni crveni karton zaradio je Zaldua, što je gostima olakšalo nastavak susreta. Već u 59. minuti iz slobodnog udarca Bardhi je povisio na 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Coke nakon centaršuta Marti Rogera.