[VIDEO] Primera: Levante pobjedom pobjegao s posljednjeg mjesta, Betis srušio Leganes

Domaćini su bili sigurni.

Odigrane su posljednje dvije današnje utakmice sedmog kola španjolske Primere, u kojima smo vidjeli dvije pobjede domaćina.

Levante je ugostio Alaves i slavio 2:1 te skočio s posljednjeg na 16. mjesto. Već u petoj minuti gosti su poveli. Ibai Gomez je centrirao, a Sobrino glavom zabio za vodstvo. Međutim, samo 14 minuta kasnije Rochina je s lijeve strane centrirao, a Jason glavom izjednačio, da bi Tono u 36. minuti zabio za preokret i pobjedu.

U večernjoj utakmici Betis je s minimalnih 1:0 pobijedio Leganes. Jedini gol postigao je Loren minutu prije kraja nakon prizemnog centaršuta Tella.