[VIDEO] Primera: Levante pobjedom protiv Seville osigurao ostanak u ligi!

Krucijalna pobjeda Levantea.

Novo, 35. kolo španjolske Primere na Estadi Ciutat de Valencia otvorili su Levante i Sevilla. Domaćin je pobjedom od 2:1 došao do svog 40. boda ove sezone, kojim je i matematički osigurao ostanak u prvoj ligi.

Već u 11. minuti iz prve prave prilike domaćin je poveo. Morales je u soloprodoru prošao kroz trojicu igrača i dodao do Rogera, koji je zabio za 1:0. Samo pet minuta kasnije Ever Banega uposlio je Fernandeza, koji iz okreta s ruba kaznenog prostora izjednačuje na 1:1.

U 48. minuti Morales se našao sam ispred Sorije, koji brani njegov udarac, no u 74. minuti Campana je proigrao Moralesa, koji je izbjegao zaleđe i kroz noge Soriji donio pobjedu domaćinu.