[VIDEO] Primera: Malaga upisala prvu ovosezonsku pobjedu

Odigrane su posljednje dvije današnje utakmice desetog kola španjolske Primere.

U ranije odigranom susretu Eibar je na Ipurui remizirao s Levanteom, završilo je 2:2. Činilo se kako će gosti upisati sigurnu pobjedu nakon što su na kraju prvog dijela vodili 2:0. U 35. minuti Ivette Lopez odličnom loptom pronašao je Moralesa, koji je izbjegao zamku za zaleđe i zabio za 1:0. Samo dvije minute kasnije Morales je upisao i asistenciju, a Bardhi je povisio na 2:0. Međutim, domaći se vraćaju u nastavku. Prvo je Arbilla u 51. minuti iz slobodnog udarca zabio za 2:1, da bi Charles u 74. minuti nakon odbijene lopte izjednačio.

A posljednjeplasirana Malaga konačno je upisala prvu prvenstvenu pobjedu ove sezone. S minimalnih 2:1 na La Roseladi pala je Celta Vigo. U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Adrian se najbolje snašao nakon slobodnog udarca i glavom zabio za 1:0. Gosti izjednačuju preko Aspasa, koji koristi centaršut Pione Sista u 76. minuti i zabija za 1:1, no Recio osam minuta prije kraja iz kaznenog udarca donosi pobjedu Malagi.