[VIDEO] Primera: Minimalne pobjede Levantea i Eibara

Odigrane su i posljednje dvije utakmice prvog kola španjolske Primere, u kojima smo vidjeli nove dvije minimalne pobjede.

Na Estadi Ciutat de Valencia Levante je ugostio Villarreal i senzacionalno pobijedio 1:0. U prvom poluvremenu gledali smo dosta uravnotežen susret bez prevelikih prilika, a domaćin je u drugom dijelu zaigrao puno ofanzivnije, što je rezultiralo odličnim pokušajem Jose Moralesa, kojeg je Fernandez krajnjim naporom izbio u korner. Tri minute prije kraja Rukavina je napravio prekršaj u kaznenom prostoru i Alvarez je pokazao na bijelu točku, a siguran izvođač bio je Morales i donio prvu pobjedu Levanteu.

U drugom susretu Eibar je u gostima kod Malage slavio s također minimalnih 1:0. Iako je Malaga prva zaprijetila preko Juanpija, koji je u 11. minuti pucao pored gola, nakon toga gledali smo potpunu dominaciju gostiju. U 18. minuti Jimenez je obranio pokušaj Charlesa, baš kao i deset minuta kasnije, no ništa nije mogao u 57. minuti. Angel je centrirao, a Charles glavom donio pobjedu prošlogodišnjoj senzaciji lige.