[VIDEO] Primera: Modrić asistent u Realovom deklasiranju Real Sociedada

Hrvatski reprezentativac ubilježio je asistenciju iz kornera.

Madridski Real konačno je upisao visoku pobjedu protiv bilo kojeg protivnika u španjolskoj Primeri. S 5:2 stradao je 14-plasirani Real Sociedad pa su Kraljevi s utakmicom više od Valencije skočili na treće mjesto.

Utakmica zapravo nije ni počela, a Ronaldo je već uposlio Vazqueza, koji u 47. sekundi glavom zabija za 1:0. Benzema je u sedmoj minuti pogodio stativu, a Asensio je glavom u 24. minuti pucao ravno u Rullija.

Tri minute kasnije već je 2:0. Marcelo je s lijeve strane prizemnom loptom pronašao Ronalda, koji zabija za 2:0. Mogao je Portugalac u 33. minuti i povisiti rezultat, no pogodio je stativu.

Ipak, u 34. minuti Vazquez je s desne strane pronašao Kroosa, koji odličnim pogotkom s ruba kaznenog prostora povisuje na 3:0, a svega tri minute kasnije Modrić je izveo korner, a Ronaldo glavom ponovno matirao Rullija.

Juanmi je u nastavku pogodio stativu s desetak metara, a u 74. minuti Bautista Jon je prekrasnim pogotkom smanjio na 4:1.

Ronaldo je nakon odbijanca u 80. minuti zabio za 5:1, a konačnih 5:2 postavio je bivši Realovac Asier Illarramendi poluvolejom u 83. minuti. Mateo Kovačić zamijenio je Modrića u 63. minuti i zaradio žuti karton.

Real Madrid (4-4-2)

Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Vazquez (1.) (Isco 63′), Modrić (Kovačić 63′), Kroos (34.), Asensio (Bale 73′) – Ronaldo (27., 37.), Benzema

Real Sociedad (4-3-3)

Rulli – Odriozola, Elustondo, Navas, De La Bella – Oyarzabal, Illarramendi, Zurutuza (Zubeldia 60′) – Prieto, Juanmi (Guridi 83′), Canales (Jon 60′, 74.)

Vrijedi spomenuti i kako je Eibar u ranije odigranoj utakmici pogotkom Ramisa iz 94. minute srušio Leganes.