[VIDEO] Primera: Modrić asistent za prvi gol, Real s još dva kaznena udarca srušio Las Palmas

Kraljevi su došli do visoke pobjede.

Madridski Real je nakon reprezentativne stanke odigrao utakmicu 30. kola španjolske Primere. Na Kanarskim Otocima pobijedio je Las Palmas 3:0 te se približio drugoplasiranom Atleticu na bod zaostatka, s utakmicom više.

Već u trećoj minuti Bale je zabio gol, koji je zbog zaleđa opravdano poništen, a u 14. minuti Chichizola je obranio udarac Karima Benzeme. Ipak, u 26. minuti Modrić je uposlio Balea, a Velšanin udarcem pod samu gredu zabio za vodstvo Kraljeva.

Zbog ozljede se tri minute kasnije ozlijedio Nacho pa ga je zamijenio Hakimi, a u 38. minuti Calleri je napravio prekršaj za kazneni udarac, kojeg je Benzema pretvorio u novi gol pa se na odmor otišlo s prednošću Zidaneove momčadi od 2:0.

Već u šestoj minuti nastavka novi kazneni udarac za Real. Ovaj put Pablo Gonzalez Fuertes dosudio je kazneni udarac zbog prekršaja Navarra, a Bale je svojim drugim golom povisio na 3:0. Mogao je Bale do hat-tricka u 60. minuti, no pucao je zamalo pored gola, da bi Exposito na drugoj strani osam minuta kasnije pucao zamalo preko gola. I Calleri je mogao smanjiti rezultat, no 14 minuta prije kraja pogodio je gredu i ostalo je 3:0. Luka Modrić igrao je do 61. minute, nakon čega ga je zamijenio Mateo Kovačić.