[VIDEO] Primera: Modriću opet mizerne minute, Real s dva penala preokrenuo Gironu

Luka ponovno nije krenuo od prve minute.

Madridski Real u drugom kolu španjolske Primere nakon preokreta je sa 4:1 pobijedio Gironu, a Luka Modrić u igru je ušao tek u 77. minuti.

Domaćin je poveo u 16. minuti kada je Garcia zakucao loptu ispod grede, no Sergio Ramos i Karim Benzema, obojica iz kaznenih udaraca, preokrenuli su rezultat. U 59. minuti Isco je odličnom loptom pronašao Balea, koji je povisio na 3:1, a Velšanin je deset minuta prije kraja uposlio Benzemu, koji svojim drugim golom s pet metara postavlja konačnih 4:1.

U ostalim utakmicama vidjeli smo 2:0 pobjedu Espanyola nad Valencijom te remi bez pogodaka između Seville i Villarreala.