NAJNOVIJE VIJESTI

[VIDEO] Primera: Nova sezona započela pobjedom Levantea i bodom novog prvoligaša

Konačno je započela najjača liga svijeta.

Započela je nova sezona španjolske Primere, a upravo su odigrane prve dvije utakmice prvog kola.

I dok su Girona i Real Valladolid na Estadio Municipal de Montilivi pred 10 368 gledatelja odigrali bez pogodaka, 0:0, do prve pobjede stigao je Levante, koji je pred 46 225 gledatelja na Estadio Benito Villamarin s 3:0 pobijedio Betis. Poveli su  gosti u 37. minuti kada je Jason prizemno centrirao, a Roger zabio prvi ligaški gol u novoj sezoni. Na 2:0 povisio je Morales u 57. minuti nakon odličnog soloprodora, a isti igrač u petoj minuti sudačke nadoknade postavio je konačnih 3:0.