[VIDEO] Primera: Novi poraz Sportinga, Čop odigrao cijeli susret

Novi dan, nova utakmica španjolske lige. 35. kolo otvoreno je susretom između Villarreala i Sporting Gijona pred 15 120 gledatelja, a Žuta podmornica je na La Ceramici pobijedila goste 3:1 i dodatno se učvrstila na petom mjestu.

Domaćin je imao početnu inicijativu i u 14. minuti Soriano je pucao pored gola. Na drugoj strani Gomez je deset minuta kasnije pogodio gredu, a u 32. minuti Torresov pokušaj glavom obranio je Fernandez. Samo minutu kasnije Hernandez je glavom pronašao Soldada, koji zabija za vodstvo domaćih.

Već u drugoj minuti nastavka dos Santos je sjajnom loptom pronašao, Bakambua, koji izbjegava zaleđe i povisuje na 2:0. Isti igrač 12 minuta kasnije lijepo je reagirao na Sorianov prizemni centaršut i zabio za 3:0.

Do kraja susreta gosti su samo uspjeli smanjiti, a za to je zaslužan Pereira, koji je iskoristio povratnu loptu Rodrigueza i postavio konačnih 3:1. Duje Čop odigrao je cijeli susret u dresu poražene momčadi.