[VIDEO] Primera: Očekivane pobjede Getafea i Betisa

Favoriti nisu imali problema.

Odigrane su posljednje dvije današnje utakmice 29. kola španjolske Primere u kojima smo vidjeli očekivane pobjede favorita.

Getafe je na gostovanju kod Real Sociedada upisao 2:1 pobjedu i time skočio na deveto mjesto. Zubeldia je u 23. minuti centrirao, a Willian Jose glavom doveo domaće u vodstvo. Međutim, u posljednjim trenutcima prvog dijela Suarez je izveo korner, a Dakonam glavom izjednačio, da bi u 51. minuti Diedhiou povukao polukontru i dodao do Angela, koji s 20 metara preokreće i donosi pobjedu gostima.

A osmo mjesto prvenstvene ljestvice zadržao je Betis, koji je s uvjerljivih 3:0 srušio Espanyol. U 34. minuti Boudebouz je centrirao, a Junior glavom zabio za 1:0, da bi se i sam Boudebouz upisao u strijelce u 56. minuti nakon Guardadove lopte. Konačnih 3:0 postavio je Guerrero u 69. minuti kada je zabio fenomenalan gol kroz ruke golmana nakon asistencije Ruiza.