[VIDEO] Primera: Porazi Girone i Real Sociedada u borbi za Europu, Las Palmas ispao!

Favoriti su upisali neočekivane poraze.

Odigrane su prve tri današnje utakmice 34. kola španjolske Primere u kojima smo vidjeli posrtanja favorita.

Girona na domaćem terenu nije uspjela svladati Espanyol te je ostala izvan mjesta koja nagodinu vode u Europu. Momčad iz Barcelone u Kataloniju se vraća s pobjedom od 2:0, a igrač utakmice bio je Moreno, strijelac oba pogotka u 43. minuti nakon slobodnog udarca Dardera i u 55. minuti lobom nakon dubinskog proigravanja Dardera.

Nakon što je ispala iz lige, Malaga je na La Roseladi pred 14 102 gledatelja upisala iznenađujuću pobjedu protiv Real Sociedada od 2:0, kojom su gosti ostali na 11. mjestu. U 11. minuti nakon kornera Hernandeza Adrian je zabio za vodstvo, a u 35. minuti Castro je prizemnim centaršutem s lijeve strane pronašao En Nesiryja, koji postavlja konačnih 2:0.

Na Kanarskim Otocima Las Palmas je upisao poraz od Alavesa, kojim je i teoretski ispao iz Primere. Završilo je 4:0, a Munir El Haddadi je u 51. minuti glavom nakon što ga je Wakaso pronašao odličnim centaršutem zabio za 1:0. Marokanac je povisio na 2:0 u 73. minuti, a šest minuta kasnije na 3:0 povisuje MedranSobrino je postavio konačnih 4:0 u sudačkoj nadoknadi.

Primera, 34. kolo:

Girona 0:2 Espanyol (43., 55. Moreno)

Malaga 2:0 Real Sociedad (Adrian 11., En Nesiry 35.)

Las Palmas 0:4 Deportivo Alaves (51., 73. El Haddadi, 79. Medran, 90+1. Sobrino)