[VIDEO] Primera: Posljednjeplasirana Malaga uzela bod Eibaru

Podjelom bodova zaključeno je još jedno kolo.

Posljednju utakmicu 20. kola španjolske Primere na Ipurui su odigrali Eibar i Malaga. Susret je završio podjelom bodova, čime zadovoljnija može biti posljednjeplasirana momčad Malage.

Već u petoj minuti Capa je centrirao, a Cote pogodio vanjski dio mreže. Gosti prvu priliku imaju preko Adriana, kojemu Marko Dmitrović odličnim udarcem brani pokušaj iz 14. minute. Međutim, samo dvije minute kasnije nakon katastrofalne pogreške domaće obrane En Nesiry pogađa za vodstvo gostiju. Mogao je Inui izjednačiti u 24. minuti, no Jimenez je bio spreman. Do odmora još su za goste pucali En Nesiry i Keko, no obojica su bili neprecizni te se na odmor otišlo s minimalnim vodstvom Malage.

U nastavku, nakon podjednake igre, domaćin ipak uspijeva izjednačiti. Igrala se 76. minuta kada Bebe prizemno centrira, a Kike izjednačuje. Mogao je Charles i potpuno preokrenuti rezultat, no četiri minute prije kraja Jimenez je obranio njegov pokušaj i ostalo je 1:1. U posljednjim trenutcima utakmice Zdravko Kuzmanović zaradio je crveni karton pa je Malaga posljednjih 90 sekundi igrala s igračem manje.