[VIDEO] Primera: Prvi poraz Valencije, izgubio i Villarreal

Iznenađujući popodnevni rezultati u Španjolskoj.

U 14. kolu španjolske Primere Valencia je doživjela prvi poraz. S minimalnih 1:0 bio je bolji Getafe i to s igračem manje te time nanio Šišmišima prvi poraz ove sezone. Već u 25. minuti Arambarri je dobio drugi žuti karton, no i s igračem manje Bergara je u 66. minuti odličnim udarcem s 25 metara donio pobjedu domaćinu iz Madrida.

U drugoj utakmici Leganes je s 3:1 pobijedio Villarreal i skočio na sedmo mjesto. Činilo se da će Žuta podmornica upisati pobjedu, s obzirom da je Rabaseda u 60. minuti zaobišao golmana i zabio za 1:0. Međutim, u 72. minuti Rico je iskoristio loptu Amrabata i izjednačio, a devet minuta prije kraja Gabriel je uposlio El Zhara, koji je izbjegao zamku za zaleđe i u suprotni kut zabio za preokret. Pobjedu je potvrdio Gabriel u trećoj minuti sudačke nadoknade.